Hakkında

                                                             
Coşkunfırat Ticaret 2013 yılında Siz değerli Hekimlerimizin desteği ile başlamış olduğu Hayvan Sağlığı Sektöründe toplumsal ahlaki değerleri kendine şiar edinmiştir.

Edindiğimiz bu tutum Sizlerle beraber büyümemizi ve 2016 Yılı İlk gününden itibaren Tüzel Kişilik Kazanmamızı sağlamıştır. Firmamız Halen;

Gibi iş kollarında Veteriner Klinikleri, Hastaneler, Özel Sektör, Resmi Kurumlar  ve Çiftliklere 5 Personelle Merkez Erzincan olmak üzere Tokat, Sivas, Bayburt, Gümüşhane, Kayseri, Erzurum illerine 15 günlük periodlarla servis yapmakta ayrıca Çanakkale, Bursa, Samsun, Ağrı, Kırşehir, Muş, Aydın ve Türkiye’nin her bölgesine kargo ve nakliye yoluyla ürün gönderebilmekte ve hizmet sunmaktadır.

Ayrıca 2017 yılında E-Ticaret sektöründe Çiftlik Mağazam markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Dağıtımını yaptığımız ürünleri Kıymetli Hekimlerimizin deneyimlerine dayanarak Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun olarak seçiyoruz.

Bu ürünlerimiz sektöründe uzman üreticilerden ve ithalatçılardan tedarik edilerek Sizlere ulaştırılmaktadır.

Misyon olarak Sizlere en kaliteli Genetik Islah, Medikal Ve Hayvan Sağlığı ürünlerini sunmak bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine azda olsa değer katabilmektir.

Vizyonumuz  ulusal bir firma  olmak, distribütörlük yaptığımız ürünler ve belki küçük belki büyük çapta üreteceğimiz ürünleri Dünya pazarına İHRAÇ edebilmektir.

Eğer bir gün değerli meslektaşlarıma bir değer katabilirsek, o zaman kendimizi başarılı sayacağız.

Sevgi ve Saygılarımızla…

Burak COŞKUNFIRAT
Veteriner HEKİMİ